Catering sushi na imprezy w Warszawie i okolicach


Catering sushi to świetna propozycja nie tylko dla miłośników japońskiej kuchni ale także dla tych, którzy chcą dać możliwość spróbowania gościom czegoś zupełnie nowego i oryginalnego. Dbamy o każdy detal, aby nasz catering sushi nie tylko smakował wyśmienicie, ale również by dania były pięknie podane, co z pewnością zachwyci każdego gościa. Dzięki temu to idealne rozwiązanie na spotkania biznesowe a także prywatne imprezy.

W naszej ofercie cateringu sushi znajdziesz wybór różnych odsłon sushi, w tym tradycyjne nigiri, kolorowe maki, tempurę, a także wegetariańnskie porcje przygotowane przez profesjonalistów. Zawsze stawiamy na świeże, wysokiej jakości składniki, dzięki czemu nasze sushi zachwyca wyjątkowym smakiem.


Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoich gościach i zaserwować im coś wyjątkowego, to nasz mobilny bar sushi jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami, a chętnie dopasujemy nasz catering sushi do Twoich wymagań.


Co oferujemy w ramach cateringu sushi:


- wysokiej jakości sushi (sushi tak dobre, jak w restauracji),

- mobilny bar sushi (przygotujemy sushi w dowolnym miejscu),

- jedyną w Polsce ściankę sushi (unikatowa ekspozycja sushi),

- fachową obsługę,

- profesjonalny pokaz sushi

Sushi na imprezy w Warszawie

i okolicach


Catering sushi na imprezy na dowóz jest świetnym rozwiązaniem, które sprawdzi się nie tylko na wydarzenia firmowe i spotkania biznesowe. Tego typu sushi catering może być idealnym rozwiązaniem na wystawne wesela, duże imprezy urodzinowe i imieninowe, imprezy okolicznościowe jak wieczory kawalerskie i panieńskie czy zwykłe spotkania towarzyskie w gronie przyjaciół. Dobrym pomysłem jest także sushi na wesele.


Nasz catering sushi na imprezy w Warszawie i okolicach pomoże zapewnić odpowiednią ilość sushi, aby zaspokoić potrzeby gości. Wszystkie potrawy, które dostarczamy w ramach cateringu sushi i mobilnych barów sushi są zawsze świeże i starannie przygotowane. Zawsze dbamy o dostarczenie zamawianych dań na czas, jak również o odpowiednią formę ich podania.

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE:


https://www.youtube.com/watch?v=kHCFqNN5sHs

https://www.youtube.com/watch?v=Anp1I4XGR7w

https://www.youtube.com/watch?v=CdUkfmJU_es

Pokaz sushi live cooking - Warszawa

i okolice


Jeżeli chcesz zrobić jeszcze większe wrażenie na swoich gościach postaw na pokaz live cooking sushi. Ten profesjonalny pokaz przygotowania japońskich dań będzie dodatkową atrakcją dopełniającą catering sushi.


Nasz live cooking sushi to po prostu atrakcyjny i interaktywny sposób na podanie sushi, który zapewnia doświadczenie zarówno kulinarne, jak i rozrywkowe.


Podczas pokazu sushi live cooking goście mogą obserwować, jak nasi specjaliści sushi przygotowują różne rodzaje sushi. Dzięki temu, że sushi jest przygotowywane na żywo, goście mają pewność, że potrawy są świeże i dopasowane do ich gustów.


Sushi live cooking w Warszawie i okolicach jest idealnym rozwiązaniem na różnego rodzaju wydarzenia biznesowe, bankiety, integracje pracowników czy imprezy prywatne.


Polecamy tę formę, ponieważ goście mogą obserwować profesjonalnego kucharza przy pracy, a jednocześnie cieszyć się wspaniałą atmosferą i smakiem sushi.


Posiadamy 15- letnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji, 35-osobowy, wykwalifikowany team, setki kompleksowo zrealizowanych cateringów oraz wielokrotne wyróżnienia przez portale takie jak TripAdvisor.

Zrób wrażenie na swoich gościach!


Skorzystaj z naszej oferty cateringu sushi w Warszawie i okolicy!


Zorganizuj z nami swój event!


Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś,

jeśli interesuje cię pokaz live cooking sushi oraz mobilny bar sushi.


Napisz do nas:

eventy@oto-sushi.pl
Image