Catering Sushi

 Catering sushi w Warszawie i okolicy to świetna propozycja nie tylko dla miłośników japońskiej kuchni ale także dla tych, którzy chcą dać możliwość spróbowania gościom czegoś zupełnie nowego i oryginalnego. Dbamy o każdy detal, aby nasz catering sushi nie tylko smakował wyśmienicie, ale również by dania były pięknie podane, co z pewnością zachwyci każdego gościa. Dzięki temu to idealne rozwiązanie na spotkania biznesowe czy imprezy firmowe. 

W naszej ofercie cateringu sushi znajdziesz szeroki wybór różnych odsłon sushi, w tym tradycyjne nigiri, kolorowe maki, tempurę, gunkany oraz sashimi przygotowane przez profesjonalistów. Zawsze stawiamy na świeże składniki wysokiej jakości od czołowych polskich dostawców, dzięki czemu nasze sushi zachwyca wyjątkowym smakiem i aromatem.

Ponadto, zależnie od potrzeb i wymagań klienta, możemy dostosować naszą ofertę cateringu sushi do różnych diet i preferencji żywieniowych, w tym do diety wegańskiej i wegetariańskiej. Jeżeli jednak interesuje cię bardziej mobilny bar sushi to także dopasujemy dania do potrzeb i preferencji gości. 

Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoich gościach i zaserwować im coś wyjątkowego, to nasz mobilny bar sushi jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami, a chętnie dopasujemy nasz catering sushi do Twoich wymagań. 

W skrócie: co oferujemy w ramach cateringu sushi:

  • wysokiej jakości sushi oraz dania kuchni japońskiej,

  • catering sushi na imprezy biznesowe i prywatne,

  • profesjonalne pokazy sushi live cooking,

  • mobilny bar sushi;

  • fachową obsługę.

Sushi na imprezy na dowóz w Warszawie i okolicach

Catering sushi na imprezy na dowóz jest świetnym rozwiązaniem, które sprawdzi się nie tylko na wydarzenia firmowe i spotkania biznesowe. Tego typu sushi catering może być idealnym rozwiązaniem na wystawne wesela, duże imprezy urodzinowe i imieninowe, imprezy okolicznościowe jak wieczory kawalerskie i panieńskie czy zwykłe spotkania towarzyskie w grodzie przyjaciół. Dobrym pomysłem jest także sushi na wesele.

Nasz catering sushi na imprezy w Warszawie i okolicach pomoże zapewnić odpowiednią ilość sushi, aby zaspokoić potrzeby gości. Wszystkie potrawy powinny, które dostarczamy w ramach cateringu sushi i mobilnych barów sushi są zawsze świeże i starannie przygotowane. Zawsze dbamy o dostarczenie zamawianych dań na czas, jak również o odpowiednią formę ich podania.

Pokaz sushi live cooking - Warszawa i okolice

Jeżeli chcesz zrobić jeszcze większe wrażenie na swoich gościach postaw na pokaz live cooking sushi. Ten profesjonalny pokaz przygotowania japońskich dań będzie dodatkową atrakcją dopełniającą catering sushi.

Nasz live cooking sushi to po prostu atrakcyjny i interaktywny sposób na podanie sushi, który zapewnia doświadczenie zarówno kulinarne, jak i rozrywkowe jednocześnie. Podczas pokazu sushi live cooking goście mogą obserwować, jak nasi specjaliści sushi przygotowują różne rodzaje sushi. Dzięki temu, że sushi jest przygotowywane na żywo, goście mają pewność, że potrawy są świeże i dopasowane do ich gustów.

Sushi live cooking w Warszawie i okolicach jest idealnym rozwiązaniem na różnego rodzaju wydarzenia biznesowe, bankiety, integracje pracowników czy imprezy prywatne.

Polecamy tę formę, ponieważ goście mogą obserwować profesjonalnego kucharza przy pracy, a jednocześnie cieszyć się wspaniałą atmosferą i smakiem sushi.

Posiadamy 12- letnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji, 35-osobowy, wykwalifikowany team, setki kompleksowo zrealizowanych cateringów oraz wielokrotne wyróżnienia przez portale takie jak TripAdvisor. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania naszej oferty cateringu sushi w Warszawie i okolicy!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś, także gdy interesuje cię pokaz live cooking sushi oraz mobilny bar sushi. 

 

Zadzwoń do nas: 22 828 0088

lub napisz na:  info@oto-sushi.pl

Zapraszamy także do skorzystania z naszej restauracji sushi w Warszawie!

 
KURS SUSHI
 
                  
 
 
 

LINK DO FILMU:  

https://www.youtube.com/watch?v=pC21ZX6cAJU